Welcome to

stojaki plastikowe

Home / stojaki plastikowe / Plastikowe stojaki na ulotki – dlaczego właśnie to

Plastikowe stojaki na ulotki – dlaczego właśnie to

 

Chciałbyś dotrzeć do swoich przyszłych klientów, ale nie wiesz dokładnie jaka to będzie grupa odbiorców? Możesz rozdawać ulotki na ulicy bądź innym ruchliwym miejscu. Potrzebujesz wtedy zatrudnić człowieka, który będzie musiał ‘wciskać’ ulotki wszystkim przechodniom. Dlatego lepszym rozwiązaniem może okazać się ustawienie ciekawego stojaka na ulotki, który swoim wyglądem sam przyciągnie potencjalnych klientów i zachęci do zapoznania się z ofertą zawartą w ulotce.

Jakie plastikowe stojaki na ulotki wybrać?

Odpowiednie dostosowanie plastikowych stojaków na ulotki jest bardzo ważne. Trzeba dobrze zaplanować w jakim miejscu należy postawić taki stojak, jak go przymocować, albo na czym postawić oraz jaka forma najlepiej przyciągnie klienta. Dlatego w ofercie Naszej firmy znajdziesz wiele różnych kształtów i wzorów plastikowych stojaków na ulotki. Stojaki na ulotki mogą być ‘wolnostojące’, na jednej lub kilku nogach, mogą być też ustawiane na blatach lub innych powierzchniach. Trzeba też zaplanować czy mają być odporne na warunki atmosferyczne lub inne czynniki zewnętrzne.

Różne formaty ulotek

Plastikowe stojaki na ulotki dostosowujemy również do rodzaju zamieszczanych tam ulotek. W standardowej ofercie mamy stojaki z kieszeniami na najczęściej używane formaty ulotek takie jak A6, A5 lub A4. Ale jeśli tylko masz takie życzenie, kieszenie na ulotki  możemy dostosować indywidualnie pod Twoje potrzeby.  Wieloletnie doświadczenie sprawia, że Nasza oferta na pewno sprosta Twoim oczekiwaniom.

To get the latest update of me and my works