Welcome to

stojaki plastikowe

Home / stojaki plastikowe / Zastosowanie ścianek prezentacyjnych

Zastosowanie ścianek prezentacyjnych

ścianki-prezentacyjne

W dzisiejszych czasach przyciągniecie uwagi potencjalnych klientów, nie jest wcale takie proste, zwłaszcza że na rynku panuje bardzo duża konkurencja. Chcąc wyłonić się z tłumu i trafić do szerszego grona klientów warto zwrócić uwagę na nowoczesne ścianki prezentacyjne, dzięki którym uda się odnieść sukces.

Zastosowanie ścianki prezentacyjnej jest tak naprawdę dowolne, bo sprawdzi się idealnie na różnego rodzaju konferencjach, gdzie zachodzi potrzeba przedstawienia na przykład projektu. Idealnie wpasuje się we wnętrza galerii handlowych do promowania sklepów czy akcji konkursowych, w marketach, galeriach sztuki… Jednym słowem mówiąc, ścianka prezentacyjna będzie niezastąpiona wszędzie tam, gdzie priorytetem jest przykucie uwagi potencjalnych odbiorców.

Nowoczesne ścianki prezentacyjne bardzo często wykorzystywane są w szkołach do prezentowania prac uczniów, w restauracjach, by przybliżyć klientom oferowane menu, w hotelach, a nawet na lotniskach czy stacjach metra.

Idealnie sprawdzą się również przy wystawach fotograficznych i wystawach muzealnych. Można powiedzieć, że są uniwersalne. Na ich korzyść przemawia także stabilna i trwała konstrukcja, która jest lekka, więc nie ma problemu, jeśli chodzi o przenoszenie ścianki.

Ścianka prezentacyjna jest produktem wielokrotnego użytku, więc inwestując raz, na pewno posłuży długi czas. Szczególnie że wypełnienie ścianki można bez trudu wymienić na nowe. Tutaj można wybierać pomiędzy wypełnieniem HDF lub PCV. Chcąc wyróżnić się, warto zainwestować w ścianki podwójne bądź nawet potrójne, dzięki którym na ekspozycje może trafić więcej materiałów.

Poszczególne elementy można ustawiać pod wybranym kątem. Transport i przechowywanie większych ścianek nie różni się niczym od tych pojedynczych. Wieloelementowe są bardzo łatwe w demontażu i nie zabierają wiele miejsca. Oczywiście montaż jest równie prosty, więc w tej kwestii każdy poradzi sobie bez pomocy fachowców. Minusem takiej promocji jest chyba tylko cena ścianki, bo im większy format, tym drożej przyjdzie zapłacić.

To get the latest update of me and my works