Welcome to

stojaki plastikowe

Home / stojaki plastikowe / Znakowanie na standach

Znakowanie na standach

Duże i płaskie powierzchnie reklamowe, cieszą się olbrzymią popularnością wśród klientów. Pozwalają dobrze wyeksponować logo lub inny nadruk promocyjny. Na co dzień możemy spotykać się z wieloma takimi miejscami, w których możliwe jest wykonanie logo firmy. Jednymi z nich są standy plastikowe.

Te stojaki z tworzywa sztucznego podbiły cały świat. Spotkać je można na biurkach pracowników wielkich korporacji, na ladach w sklepach, a także wszędzie tam, gdzie chcemy się podzielić jakąś ważną informacją. Do czego służą nam standy plastikowe? Są to wykonane z tworzywa przedmioty, składające się z dwóch przylegających do siebie ścianek. Pomiędzy nie można włożyć wydruk na kartce papieru, na których zostanie umieszczona jakaś reklama. Czy to wyklucza możliwość, aby na takich standach umieścić nadruk? Oczywiście że tak!

 

Jest wiele dostępnych metod znakowania standów plastikowych. Pierwsza z nich, która doskonale nadaje się do znakowania standów plastikowych to tampondruk. Jest ona trwała, szybka w wykonaniu i niedroga. Bardzo dobrze nadaje się do znakowania każdych nakładów. Co to oznacza? Że jeśli twoje standy plastikowe są liczone w setkach sztuk, również możliwe jest umieszczenie na nich logo z użyciem tej metody. W przypadku większych stojaków, na których chcemy umieścić nadruki o znacznie większych rozmiarach, konieczne stanie się wybranie innej metody znakowania, która nam to umożliwia. Do takich zalicza się na przykład sitodruk lub druk sublimacyjny, pozwalający wykonać nadruk w pełnym kolorze.

To get the latest update of me and my works