Welcome to

stojaki plastikowe

Home / stojaki z plexi / Standy reklamowe – pomysły na reklamę firmy

Standy reklamowe – pomysły na reklamę firmy

standy reklamowe

Standy reklamowe umożliwiają estetyczną i nienachalną prezentację oferty. Warto wykorzystać ich potencjał w swojej działalności. Dowiedz się jak z poniższego artykułu.

Standy reklamowe na ulotki

Najprostszą i najbardziej popularną metodą na wykorzystanie standów reklamowych jest zaprezentowanie na nich ulotek z reklamą firmy. Taka forma promocji sprawdza się w miejscach, gdzie przemieszcza się dużo ludzi. Jeszcze lepiej, jeśli oczekują oni na coś – np. stoją w kolejce do okienka lub czekają na wizytę u specjalisty. Dla zabicia czasu chętnie sięgają wtedy po materiały reklamowe. W ten sposób możesz zapoznać potencjalnych klientów ze swoimi produktami i usługami w nienachalny, przyjazny sposób.

Standy reklamowe na targach branżowych

Zaaranżowanie stoiska na targach branżowych to nie lada wyzwanie. To, jak wygląda stoisko może zadecydować o tym, czy potencjalni klienci w ogóle je zauważą i do niego podejdą. Standy reklamowe ułatwią czytelne i estetyczne zaprezentowanie oferty nie odciągając uwagi od najważniejszych rzeczy. Wybór przezroczystych standów z plexi pozwoli na przedstawienie materiałów reklamowych w całej okazałości.

Standy reklamowe – formaty i rozmiary

W zależności od materiałów, jakie chcemy zaprezentować, standy reklamowe mogą przybierać różne formaty i rozmiary. Ilość oraz wielkość kieszeni może być dopasowana do ulotek A6, folderów DL czy katalogów A4. Standy mogą też prezentować plakaty czy broszury, mogą być wolnostojące, obrotowe czy zawieszane na ścianie. Na szybach można też umieścić systemy witrynowe. Rozwiązań jest wiele i z pewnością znajdziesz takie, które najlepiej wpisze się w dostępną dla Ciebie przestrzeń.

To get the latest update of me and my works